Безпека жестовою. Навчальні відеоролики

Безпека жестовою. Навчальні відеоролики

Ви часто стикалися з людьми з порушенням слуху? Як ви спілкувалися? Ви листувалися у блокноті або в телефоні, говорили вголос, читали з губ, кликали перекладача?

Ви знаєте жестову мову? Можливо, хоча б дактиль — алфавіт?

Якщо вам було складно спілкуватися в спокійних умовах,  уявіть собі, якою буде розмова, коли навколо паніка, а ви намагаєтеся щось пояснити співрозмовнику?

Погодьтеся, простіше вивчити кілька правил комунікації з людьми з порушенням слуху та запам'ятати основні фрази, які можуть знадобитися вам, якщо ви потрапили в екстрену ситуації й хочете та можете допомогти. Ми підготували для вас кілька навчальних роликів. 

 

Лекція про особливості жестової мови, про дактиль та про поведінку нечуючих. Лектор розповість чому у комунікації з нечуючими варто ставити закриті питання та як це допоможе в екстреній ситуації.

 

 

Алфавіт жестової мови. Якщо ви знаєте дактиль — літери жестовою мовою — ви завжди зможете порозумітися із людиною з порушенням слуху.

 

 

У відео показані основні фрази жестовою мовою, які можуть знадобитися вам, якщо ви хочете і можете допомогти людині із порушенням слуху в екстреній ситуації.

 

Це відео — збірка історій людей з порушенням слуху. Вони розповідають про те, чи бували вони в екстрених ситуаціях, як справлялися та чи вдавалося налагодити комунікацію.

 

Проект «Безпека жестовою» створений ГО «Захист Патріотів», ГО «Відчуй» та ГО «Babylon'13» з метою розповісти про людей з порушенням слуху та проблеми, із якими вони можуть стикатися в побуті та екстрених ситуаціях. 

Читай далі