Київський метрополітен про першу допомогу і смерті на станціях | Захист Патріотів

Фото: tsn.ua

Київський метрополітен про першу допомогу і смерті на станціях

Захист Патріотів надіслав інформаційний запит до Київського метрополітену по обіді середи, 20 березня. Сьогодні отримали відповідь. Дякуємо Київському метрополітену за оперативність та відвертість. Ви, насправді, не могли відповісти краще.

У запиті ми попросили надати інформацію стосовно того, чи до посадових інструкцій персоналу станцій входить надання першої допомоги і яким є пасажиропотік КМ за 2018 рік. Спитали також, якою є загальна кількість летальних випадків на станціях КМ за 2018 рік та яка кількість із них спричинена раптовою зупинкою серця.

Ось що вони відповіли:

Метрополітен

Якщо на станції метрополітену раптова зупинка серця трапиться з вами чи поряд із вами розраховувати на працівників Київського метрополітену не варто.

Варто підписати петицію за встановлення дефібриляторів на станціях Київського метрополітену та пройти тренінг із першої допомоги та серцево-легеневої реанімації. Ще варто й до одного й до іншого залучати рідних та друзів.

На офіційній сторінці КМ у фейсбуці теж поширювали заклик до підписання петиції. Могли б проявити ініціативу, взяти відповідальність та прийняти рішення, але чекають нашої підтримки. Не баріться.

Читай далі