РеаніМетро: попередні результати голосування | Захист Патріотів

Фото: unn.ua

РеаніМетро: результати голосування (оновлено)

16 станцій Київського метрополітену будуть обладнані автоматичними зовнішніми дефібриляторами, а персонал цих станцій навчать надавати першу допомогу вже до кінця 2020 року. Це попередні результати голосування за проект РеаніМетро на Громадському Бюджеті Києва.

Цього року на ГБ було зареєстровано 2119 проектів на загальну суму 1 065 252 254 грн. Експертизу та доопрацювання подолали 74% і в результаті 1578 допущено до голосування. Станом на 13:00 6 червня, вже проголосували 182 тисячі резидентів Києва, що перевищує показники активності за попередні чотири роки.

З 70 проектів в категорії “Безпека” - півсотні це проекти РеаніМетро. Необхідну кількість 400 голосів  зібрали 16 станцій Київського метрополітену. Якщо сильно захотіти, до завершення голосування можна “витягнути” ще 5, запевняють координатори ініціативи.

РеаніМетро Святошин

https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/11/2145

РеаніМетро Лівобережна

https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/11/2278

РеаніМетро Виставковий центр

https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/11/2306

РеаніМетро Харківська

https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/11/2224

РеаніМетро Мінська

https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/11/2152

 

Голосування Громадського Бюджету 2020 закінчується сьогодні опівночі.

 

UPD За результатами голосування на Громадському Бюджеті Києва 19 станцій метрополітену обладнають автоматичними зовнішніми дефібриляторами.

На Червоній гілці це станції Лісова, Дарниця, Арсенальна, Вокзальна, Політехнічний інститут, Шулявська, Святошин, Академмістечко.

На Синій гілці — Почайна, Контрактова площа та Олімпійська.

Зелена гілка стане безпечнішою на станціях Лук'янівська та Осокорки.

АЗД обладнають також пересадкові станції Майдан Незалежності/Хрещатик, Театральна/Золоті ворота, Палац спорту/Льва Толстого.

 

Інші статті на тему:

      Київський метрополітен про першу допомогу і смерті на станціях

Читай далі