За гроші Держдепу: сайт про путінську агресію в Україні | Захист Патріотів

Скріншот із сайту Countering Russia's Aggression in Ukraine

За гроші Держдепу: сайт про путінську агресію в Україні

Якщо хтось досі вірить, що «рускіх там нєт» — то виключно тому, що їм подобається в це вірити. Москва за 5 років сама неодноразово плуталась у власних показах стосовно причетності до розв’язаної нею ж війни.

Ніколи не знаєш, звідки надійде допомога, аби розібратись у ситуації… Аж раптом! Немилий пропагандистам Державний департамент США запустив сайт «Протидія агресії Росії в Україні», який фактично є тайм-лайном діяльності путінськіх військ. Від появи «зелених чоловічків» у Криму одразу після завершення Революції Гідності й до захоплення в полон 24 українських моряків у листопаді минулого року — станом на день запуску платформи.

Держдеп — це Великий Брат, яким лякають нащадків Сталіна. Він усе бачить, усе знає, і платить за все, що не подобається кабінетним резидентам площі Червоної. Відтак, згаданий сайт заслуговує уваги та популяризації. 

Життя в зоні конфлікту, жертви серед військових та цивільного населення, замовні вбивства, руйнування інфраструктури, порушення прав людини й Мінських угод, будівництво керчинського мосту розробники проекту ілюструють застосовуючи не лише доступні в мережі репортажі, але й супутникові фото та дані спостережень ОБСЄ.

Боротьба триває не лише на лінії зіткнення. Окремим акцентом проекту є гібридні загрози. Окрім явної військової агресії, Кремль не нехтує безперервним втручанням у політичні та економічні процеси, масивним впливом на медійний простір, маніпуляціями та дезінформацією. Росія активно фінансує зображення України як «фейл стейту» та продукує інфоприводи про «громадянську війну на Донбасі» — згадайте про це, коли побачите черговий заголовок чи багатотисячні репости «полотна» зі зрадою.

Постійну присутність у культурній площині, регулярні кібератаки та втручання навіть у вибори США відчувають і на власній шкірі. Ви ж не думаєте, що в стрічці «Форсаж 8» Полтаву і Ялту випадково називають російськими містами? Так само «випадково» від отруєння полонієм гинуть колишні співробітники ФСБ, а ферми російських ботів генерують кампанії проти вакцинування.

У крайньому розділі сайту, де йдеться про санкції, сказано що «Сполучені Штати продовжують наполягати на тому, щоби Росія поважала суверенітет і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонах, поширюючись на її територіальні води. Звільнення від санкцій, що спричинені подіями в східній Україні, не буде, доки Росія повністю не виконає свої зобов’язання за Мінськими угодами, а санкції, пов’язані із Кримом залишаються дійсними, поки Росія не поверне Україні контроль над Кримським півостровом».

Захист Патріотів радить перейти на сайт до власного прочитання та рекомендує до поширення, особливо серед англомовних френдів.

Читай далі