Трек-ліст, під який можна качати (тобто робити серцево-легеневу реанімацію) | Захист Патріотів

Фото: iwradio.co.uk

Трек-ліст, під який можна качати (тобто робити серцево-легеневу реанімацію)

Пройшли тренінг з серцево-легеневої реанімації, але переймаєтеся, що забудете її основні принципи в екстреній ситуації? Ми спробуємо вам допомогти.

По-перше, пам’ятайте про власну безпеку. Не починайте реанімацію, поки не будете впевнені, що місце події є безпечним для вас та потерпілого.<

По-друге, реанімуйте, або як кажуть у народі, качайте! Освіжити свої знання можна тут і тут. За посиланнями ми розповідаємо, як робити СЛР дорослим та немовлятам. 

Емпіричним шляхом парамедики та люди, яким трапилося надавати першу допомогу, виокремили цілий ряд пісень, ритм відповідає необхідному для СЛР. Йдеться про 100-120 разів на хвилину. 

Ви теж щойно намагалися подумки відтворити цей ритм? Згодні, складно одразу ж зорієнтуватися.

Хрестоматійний приклад — пісня «Stayin’ Alive» гурту Bee Gees.

Також, пісні The Beatles «Yellow Submarine», AC/DC «Hіghway to Hell» та Madonna «Like a Prayer».

Із українських пісень маємо такі:

Bakun — «Просто Танцюй» (120 р/хв)

LAUD — «В цю ніч» (118 р/хв)

Брати Гадюкіни — «Я вернувся домів» (114-117 р/хв)

Kozak System — «Така спокуслива» (114 р/хв)

Epolets — «Мелодія» (112 р/хв)

Дізнатися про інші пісні, які теж підходять для проведення серцево-легеневої реанімації, можна тут — у так званому плейлисті СЛР.

Завантажте собі кілька пісень на телефон. Оберіть будь-що на свій смак та будьте впевнені, що вам це може допомогти у критичний момент.

Важливо! Жодна публікація не навчить вас здійснювати СЛР якісно. Для того, аби засвоїти все правильно, необхідно пройти курс, де під наглядом інструктора ви будете тренуватися до моменту, коли відчуєте, що добре опанували техніку.

Читай далі