5 порад для тих, хто прагне змін | Захист Патріотів

Фото: Андрій Скробач

5 порад для тих, хто прагне змін

Доктор Блейк Вандерлен травма-хірург та професор хірургії в Uniformed Services University of the Health Sciences і Louisiana State University. Його резюме — це понад два десятки років досвіду, понад 15 сторінок переліку навчальних програм, стипендій, курсів та медична рада Patriot Defence. Протягом року Блейк витрачає багато годин на актуалізацію своїх знань. Він точно знає, як підходити до засвоєння нової інформації з максимальною ефективністю. Для студентів курсу UTLS він має 5 коротеньких, але важливих порад.

Є кілька корисних для розуміння речей, щоби розвиватися, особливо в медицині:

  • Можна навчити мавпу, щоби вона послідовно натискала купу кнопок, але чи розуміє мавпа, які кнопки натискає й що взагалі відбувається? Визнайте, що ви знаєте не все. Це буває непросто, особливо для лікарів, особливо для нейрохірургів, які думають, що вони все про все знають.

  • Будьте готові визнати, що інші люди можуть знати більше, ніж ви. Це буває ще складніше для певних людей.

  • Не виключайте можливості, що, люди, які навчали вас, теж знали не все, і що все вами вивчене може змінюватися.

  • Прийміть той факт, що певний час ви робили щось неправильно.

  • Ваше незнання могло комусь нашкодити. Визнайте свої помилки та працюйте над ними, аби уникати повторення.

Програму курсу UTLS (Ukrainian Trauma Life Support) розроблено 4 роки тому медичними фахівцями з України, Європи та США. 12 березня стартував 22ий курс, цього разу на базі Київської лікарні швидкої допомоги.

Blake Vanderlan

Читай далі