MACSIM

Координація зусиль та організація дій у випадках масових інцидентів

Mass Casualty Simulation
MACSIM

Тривалість курсу: 3 дні

В основу тренінгу координації зусиль та організації дій у разі масових інцидентів MACSIM покладена міжнародна система кризового менеджменту, багаторівневої моделі співробітництва та управління ресурсами при надзвичайних подіях.

Одним із основних напрямків навчання медичного реагування при масових інцидентах та катастрофах є підготовка до прийняття рішень на всіх рівнях: від рівня координації та управління (які ресурси слід залучати, як їх найбільш ефективно використовувати) до рівня допомоги кожному індивідуальному постраждалому (що робити з цим пацієнтом, коли це робити і як).

Особливістю цієї тренувальної системи є поєднання всіх служб (швидка допомога, шпиталі, поліція, рятувальна служба, пожежники) в єдиному командному центрі з можливістю сконцентрувати зусилля на комунікації, координації дій, сортуванню постраждалих та наданні допомоги великій кількості постраждалих без великих фінансових витрат на масштабні симуляції. Територіально тренінг займає кілька кабінетів та може об'єднати до 60-ти учасників з різних служб.

Patriot Defence, наразі, є ексклюзивним провайдером системи MACSIM в Україні.