UTLS

Підтримка життя під час травми

Ukrainian Trauma Life Support
UTLS

Тривалість курсу: 5 днів + 1 день курсу невідкладного медичного реагування

Навчальний курс базується на найактуальніших підходах до лікування політравми та призначений для покращення продуктивності та якості медичної допомоги шляхом підвищення кваліфікації хірургів, травматологів, анестезіологів, військових лікарів при роботі в ситуації високого ризику.

Ввідний перший день, курс невідкладного медичного реагування, та п’ятиденна інтенсивна програма наповнені семінарами, практичними станціями та симуляціями у реальному часі.

Велика кількість лікарських спеціальностей дозволяє кожному окремому спеціалісту добре вивчити свою сферу, роками вдосконалюючи теорію клінічною практикою. Зазвичай, коли проблема виходить за межі компетенції одного лікаря, пацієнта скерують до іншого. Але у стані надзвичайних ситуацій кожна хвилина вирішальна, на переадресації немає часу, а у приймальних відділеннях не повинно залишатися однозадачного персоналу.

Причиною смерті або ускладненого перебігу захворювання пацієнтів у невідкладних станах часто є не лише індивідуальні помилки окремих медичних працівників, але і неефективність у координації групових дій команди фахівців бригади чи відділення ЕМД.

Люди гинуть у системах, які не налаштовані на дію. Саме тому будь-який медик, який тим чи іншим чином дотичний до ситуацій пов’язаних з травмо, повинний володіти алгоритмами дій та навиками оптимальної командної роботи.